320945455

Консультації щодо програмування аромамашин для нано-ароматизації повітря

Консультації щодо самостійного введення в експлуатацію та програмування обладнання для аромадизайну та нано-ароматизації повітря

отримайте за телефонами:

Vodafone (050) 343 85 43,

Київстар (098) 68 967 68.

Відеоогляд аромадиспенсера MINI у дії:

Інструкція з самостійної заміни аромабаллону oasis (pdf).

Інструкція з самостійної заміни аромабаллону (pdf).

Перенести на телефон:

  1. Візьміть мобільний телефон або планшет із камерою.
  2. Запустіть програму для сканування qr-коду.
  3. Наведіть об'єктив камери на код.
  4. Отримайте інформацію!

 

 

Інструкція з програмування аромадиспенсера oasis (pdf)

Перенести на телефон:

  1. Візьміть мобільний телефон або планшет із камерою.
  2. Запустіть програму для сканування qr-коду.
  3. Наведіть об'єктив камери на код.
  4. Отримайте інформацію!

 

Гарантія на автоматичний ароматизатор повітря - діспенсер (spring air інструкція)

Персональна гарантія на аерозольний діспенсер в Україні


1 . Гарантійний термін зберігання до початку експлуатації - один рік.
2 . Гарантійний термін експлуатації - один рік - дає право на безкоштовне технічне обслуговування приладу, усунення поломок з вини виробника, за умови, що вони не виникли внаслідок порушення споживачем правил підключення та користування приладом.
3 . Гарантія не поширюється на прилади з несправностями, що виникли при транспортуванні та зберіганні, а також внаслідок порушень технічних вимог з підключення приладів або невиконання споживачів рекомендацій підприємства, що здійснює гарантійне обслуговування приладу.
4 . Суттєве порушення технічних вимог з експлуатації, у тому числі нестабільність електромережі (різкі перепади частоти струму та напруги), негативні впливи навколишнього середовища, підвищена запиленість, дії насекомих тощо, що призвели до поломки або погіршення експлуатаційних характеристик приладу, не є гарантійним випадком.
5 . Гарантія втрачає свою силу, якщо у гарантійний період розтин або ремонт несправних приладів вироблялися не уповноваженими продавцем особами. Гарантійне обслуговування здійснюється тільки за наявності відмітки про дату продажу у паспорті приладу та заповненого гарантійного талона.
6 . Несправні деталі у гарантійний період безкоштовно ремонтуються або замінюються на нові. Замінені деталі переходять у власність продавця. Виробництво гарантійного ремонту не продовжує терміну гарантії. Гарантійний термін для вмонтованих запчастин закінчується гарантійним терміном всього приладу.
7 . Ми гарантуємо можливість використання приладу за призначенням протягом двох років за умови проведення післягарантійного технічного обслуговування або ремонту за рахунок споживача. Термін служби припиняється при внесенні змін у конструкцію приладу, використання не за призначенням, порушення правил експлуатації приладу.

Аромамашина А3 у дії:

Аромамашина А5 у дії:

Як підключити та запрограмувати аромамашину? Спосіб підключення аромамашини до системи припливної вентиляції:

There are no products to list in this category.