320945455

Аерозольні ароматизатори повітря оasis®

Ароматизатори та освіжувачі повітря оasis®

Дуже простий та ефективний спосіб покращити повітря вдома – застосувати освіжувач повітря. Це - ароматна суміш, що маскує або усуває неприємний запах у приміщенні, особливо коли немає можливості провітрити його. Саме підсобні приміщення або кімнати санітарного призначення, санвузли, закриті кухні найчастіше потребують присутності приємного аромату, адже використовуються вони часто, а доступу свіжого повітря тут небагато.

Однак і в інших житлових приміщеннях освіжувачі повітря для дома користуються величезною популярністю. Сучасні види освіжувачів та ароматизаторів для дому та офісу дозволяють вибрати аромат, що припаде до смаку, впишеться в інтер'єр та наповнить будинок та офіс улюбленим ароматом.

Як вибрати освіжувач повітря для дому?

Знайти освіжувачі повітря можна різніх видів: аерозольні, ароматичні та настінні.

Розглянемо кожен варіант:

Аерозольні освіжувачі повітря – це розпилювачі з ароматичною рідиною всередині, які розпорошуються вручну або автоматично, за допомогою спеціального пристрою, який називається автоматичний програмований аерозольний діспенсер.

Нано-ароматизація повітря – есенції з великою концентрацією аромаолій, а також аромасвічки, аромагелі або спеціальні палички для підпалювання.

Настінні ароматизатори повітря – ті ж аерозольні, але, як бачимо з назви, вони кріпляться на стіну. Можна вибрати функцію автоматичного розпилення аромату, а можна освіжати повітря за необхідності. Наприклад, це – відмінний варіант ароматизації повітря для туалетної кімнати.

Оберіть групу товарів