320945455

Антисептики із приємним запахом

Парфумовані антисептики для рук преміум-класу

Наші незмінні французькі друзі надали спеціально розроблену версію ароматів AromaConcept, які вже полюбилися вам, прямо з серця французької парфумерії - Грасса (адже ви читали Зюскіда? :-) ), фахівці AromaConcept підготували базове рішення, а технологи наших партнерів - підприємства «Аромат» застосували свої багаторічні напрацювання з відповідального виробництва парфумерно-косметичних виробів і

виготовили кінцевий продукт, який забезпечує як ефективність застосування підтверджується висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи (№ 12.2.-18-1/2112 від 06.02.20., що важливо),

так і турботу про шкіру ваших рук, ввівши до складу композиції, додатково до діючих складових, ще й необхідні D-пантенол і вітамін Е.

Тепер і ви можете купити антисептики для рук та скористатися корисним і актуальним зараз засобом для обробки шкіри рук, насолоджуючись при цьому улюбленими ароматами AromaConcept та UltraScent у формі лосьйону-антисептику.

Cigar Box - Сигарна кімната. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Cigar Box - Сигарна кімната - AromaConcept.Листя добірного тютюну, зберегли тепло людських рук і сонця, наповнюють кімнату дурманним запахом, а голову - світлими ідеями.Тонкі п..

286 ₴

Country Nature - Сільські мотиви. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Country Nature - Сільські мотиви - AromaConcept.Цей аромат переносить нас у весняний рай за містом. Туди, де легко дихається і вільно думається, де можна втамувати спрагу ковтк..

226 ₴

Crystal Glass - Кришталь. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Crystal Glass - Кришталь - AromaConcept.Цей прохолодний, свіжий водний аромат повертає нас раннім літнім ранком на берег моря. Сонце ще не здалося над кромкою горизонту, але вс..

226 ₴

Danse du Jasmin -Танець жасмину. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик преміум - класу Danse du Jasmin SPA - Танець жасмину - UltraScent.Мовою квітів білий жасмин означає: "ваш перший поцілунок схвилював мене".Солодкий запах квітів жасмину - найси..

165 ₴

Jardin Violet – Бузковий сад. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Jardin Violet SPA - Бузковий сад - UltraScent.Запах бузку, немов притуплювала хмара, здатний зачарувати будь-якого, хто опиниться в зоні дії аромату.Аромат бузку неможливо забу..

165 ₴

Leather and Cognac - Шкіра і Коньяк. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Leather and Cognac - Шкіра і Коньяк - AromaConcept.Цей інтригуючий аромат миттєво додасть аромат багатства в Ваше оточення.Верхні ноти ароматного бергамота і свіжої лимонної це..

226 ₴

Magnificence - Величність. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Magnificence - Величність UltraScent.Маскулінний східно-деревний акорд, який відкривається нотами грейпфрута, лимона і ревеню, що переходять в багате деревне серце з пачулі, ке..

226 ₴

Terracotta - Теракота. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Terracotta - Теракота - AromaConcept.Сяйво вогнів нічного міста, вічний рух життя, спрага нових насолод, що не припиняється драйв - це стиль життя молодого, впевненого в собі, ..

226 ₴

Fleurs de Muguet - Квіти конвалії. Лосьйон-спрей для рук з антисептичним ефектом - D-пантенол та вітамін Е.

Парфумований антисептик Fleurs de Muguet - Квіти конвалії UltraScent SPA.Символ весни, радості і відродження, ця весняна квітка відрізняється своєю простою і підкорює своєю запашні.Уже в кінці травня ..

165 ₴

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)