320945455

Фірмові ароматизатори повітря Spring Air® Греція

Тільки оригінальні ароматизатори Spring Air Греція

Spring Air Греція – технологічно досконалий спосіб ароматизувати Ваше приміщення. Ароматичні картриджі Spring Air виготовляються на заводі у Греції, що оснащений найсучасним обладнанням. Цілий штат парфумерів працює в лабораторії компанії над створенням унікальних ароматів.

Spring Air Греція – абсолютний лідер АРОМАмаркетингу в Європі. Spring Air пропонує повний спектр обладнання та змінних картриджів, нейтрализатори запаху, розробляє брендові аромати, щоб Ваша арома-комунікація з клієнтами була повною та незабутньою.


Acai Berry - Ягоди асаї - аерозоль SpringAir - 250 мл

П'янкий солодкуватий аромат з легкими пудровими нотками для ароматизації салону.Чарівні, таємничі та інтригуючі ноти соковитих ягід з парфумерним відтінком.Простий і вишуканий одночасно, аромат.Аромат..

239 ₴

Air Guard® нейтралізатор запаху кухні аерозоль (Spring Air) 250 мл

Представляємо Spring Air® Air Guard® - прорив у новій лінійці "Нейтралізатори запаху" на ринку ароматизації.Air Guard® від Spring Air® - це революційна група продуктів, яка має силу освіжати місц..

278 ₴

Air Guard® нейтралізатор запаху сигарет аерозоль (Spring Air) 250 мл

Представляємо Spring Air® Air Guard® - прорив у новій лінійці "Нейтралізатори запаху" на ринку ароматизації.Air Guard® від Spring Air® - це революційна група продуктів, яка має силу освіжати місц..

278 ₴

Air Guard® нейтралізатор запаху туалету аерозоль (Spring Air) 250 мл

Представляємо Spring Air® Air Guard® - прорив у новій лінійці "Нейтралізатори запаху" на ринку ароматизації.Air Guard® від Spring Air® - це революційна група продуктів, яка має силу освіжати місц..

278 ₴

Caramel - Карамель - аерозоль Spring Air 250 мл

Оригинальный профессиональный ароматизатор воздуха Spring Air !Сладостный аромат настоящего крема карамель, что создают мастера-кондитеры в кафе Парижа, Флоренции или Вены, тонко приправляя десерт ван..

229 ₴

Coconut - Кокосовий горiх - аерозоль SpringAir 250 мл.

Сладковатая композиция с дуновениями ванили и сочными брызгами кокоса унесет вас на волшебные Карибские острова…Настоящий кокосовый аромат, питаемый ароматом бобов тонка, приблизит ваш разум к пляжу, ..

235 ₴

Cognac & Cuban Cigar - Коньяк і кубинська сигара - аерозоль Spring Air 250 мл

Cognac & Cuban Cigar - оригинальный аэрозоль Spring Air.Сигара и алкоголь — джентльменское сочетание.Хорошо подойдет для ароматизации воздуха магазинов одежы, офисов и домашних пространств.Верхние нот..

298 ₴

Creation - Творiння - аерозоль (Spring Air) 310 мл

Creation - Творение - аэрозоль (Spring Air) 310 мл - нейтрализато запахов с лёгким парфюмерным оттенком и нежными нотами персикового крема. Нежный аромат ванили и мускуса с вкраплениями цветочных нот...

348 ₴

Karma - Карма - аерозоль SpringAir - 250 мл

Карма - це аромат, який дарує бадьорість, силу, чистоту та просвітлення для нового початку сьогодняшнього дня, що вплине на ваш добробут завтра.Ароматизатор повышенной интенсивности для профессиональн..

298 ₴

Lavender - лаванда - аерозоль Spring Air Earth 250 мл

Свежий и приятный запах лаванды. Околдовывающий, успокаивающий аромат. Стимулирует творческое мировосприятие и повышает мозговую деятельностьФорма упаковки:аэрозольный аромабаллон 250 мл.Подходит для ..

199 ₴

Mango Delicious Манго деликатесний - аерозоль Spring Air 250 мл

Mango - оригинальный аэрозоль (Spring Air) 250 млПриятный сладковатый аромат свежего спелого манго в сочетании с ароматом абрикоса, персика, дыни, лимона и немного, - розы.Нежный, слегка пьянящий..

259 ₴

Odor Absorber нейтралізатор запаху (Spring Air) аерозоль 250 мл

Нейтралізатор небажаних запахів. Антитютюн для приміщення Odor Absorber аерозоль (Spring Air).Форма упаковки:аерозольний аромабалон 250 мл.Підходить для професійних диспенсерів oasis MINI та ручн..

229 ₴

Peach Bellini - Персиковий белiнi - аерозоль SpringAir - 250 мл

«Беллини» — алкогольный коктейль, изобретённый в Венеции в первой половине XX века - смесь игристого вина и персикового пюре, часто подаваемый на праздниках, один из самых популярных коктейлей Италии...

239 ₴

Saffron Flowers – Квіти шафрану - аерозоль Spring Air Earth 250 мл

Ароматизатор підвищеної інтенсивності для професійного застосування Saffron Flowers - оригінальний аерозоль Spring Air.Унікальний аромат, що пропонує ніжність і безпеку, які принесуть полегшення в обі..

239 ₴

Sandal Wood - Сандалове дерево - аерозоль Spring Air Earth 250 мл

Ароматизатор з натуральним ароматом сандалового дерева для SPA салону Теплі тони сандалу, що отримані з дорогоцінної деревини, широко відомі своїми пудровими нюансами, які допомагають відпочити та від..

298 ₴

Показано від 1 до 15 з 26 (всього сторінок: 2)