320945455

Інтер'єрний аромат Leather & Cognac - Шкіра та Коньяк - AromaConcept

Інтер'єрний аромат Leather & Cognac - Шкіра та Коньяк - AromaConcept


  • Колекція: AromaConcept
  • Код товару: 01354
  • Наявність: 5

  • 344 ₴

Інтер'єрний парфум (аромакомпозиція) Leather & Cognac - Шкіра та коньяк

>  Асоціації:

Справді чоловічий аромат.
Подумайте про магнат, що сидить у зношеному шкіряному кріслі в стилі "честерфілд" і потягує 40-річний коньяк, що обмірковує чергове корпоративне захоплення!

Цей інтригуючий аромат миттєво додасть аромату багатства у Ваш дім або офіс.

Верхні ноти ароматного бергамоту та свіжої лимонної цедри накладаються на ноти оксамитового гладкого коньяку та сильно приправленого листя сигарного тютюну на тлі ладану та шкіри.

Ноти аромату: бергамот, цитрусові, шкіра, дерево.

Група ароматів: фруктові, деревні.

Ми не можемо гарантувати, що цей чудовий аромат принесе Вам багатство, але ми, безумовно, можемо допомогти вам створити аромат справжньої розкоші!   Де цей лотерейний квиток?!

Упаковка: напівпрозорий ПЕТ аромафлакон* з розпилювачем.

Аромакомпозиція знаходиться в ПЕТ-аромафлаконі без газу, що забезпечує безпеку застосування для дорослих та дітей. Ви можете зручно самостійно вибрати частоту ручного розпилення аромату. Користуйтеся аромафлаконом так само, як і Вашим улюбленим парфумом, але у Вашому інтер'єрі. Продукт підвищеної інтенсивності, призначений для професійної ароматизації повітря та тому немає роздрібної упаковки (коробки).

Default
Default Додаткові характеристики:Сфера застосування:office : car : home : hotel : shop
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть высокая

Теги: Запах перчаточной кожи, ароматизатор с ароматом Новая машина, ароматизаторы для автомобиля Франция, Ароматизатор для авто. Запах нового автомобиля, Запах новой машины, вонючка с запахом новой машины, запах машины, запах кожи в авто, ароматизатор новая машина чем пахнет, аромат новой машины, запах новой машины