320945455

Ароматизатор для зволожувача повітря Карамель-Нуга-Ваніль Caramel / Nougat / Vanille - UltraScent

Ароматизатор для зволожувача повітря Карамель-Нуга-Ваніль Caramel / Nougat / Vanille - UltraScent


 • Колекція: Ultra Scent
 • Код товару: 1112-увл
 • Наявність: 5

 • 29 ₴

Концентрований ароматизатор Карамель-Нуга-Ваниль для зволожувача повітря з функцією ароматизації UltraScent/oasis GourmetLine.

Ароматы для ароматизації повітря офісу, магазину та особистого простору. Відмінне рішення, що розширить можливості Вашого зволожувача повітря, чудово впишеться у ваш інтер'єр та створить приємну ароматну атмосферу.


Має яскравий характерний аромат. Знайомий аромат шоколадного батончика – просто свято!
Смажені горіхи, м'яка карамель та шоколад із додаванням ванілі створюють індивідуальну для кожного, але неодмінно смачну аромакомпозицію. У будь-якому випадку, це - дуже смачно!


Концентрований ароматизатор Карамель-Нуга-Ваниль для зволожувача повітря Ultra Scent

послужить додатковим джерелом приємного аромату для зволожувача повітря та приємною деталлю для ароматизації інтер'єру вашого дому та офісу.

Ароматизатор для освіжувача повітря
Ароматизацію повітря можна використовувати в житлових та робочих приміщеннях поряд з аромадифузором з паличками-випарниками, пристроєм "аромамашина нано-ароматизації повітря" , ароматизації шафи, аромату у ванній та туалетній кімнатах. Ароматизатор повітря Ultra Scent також стане в нагоді для виконання таких завдань, як ароматизація повітря в офісі, ароматизація шоу-руму, ароматизація бутіка, ароматизація повітря в SPA-салоні.

Ароматизатор для зволожувача повітря іноді успішно застосовується для ароматизації повітря в приміщеннях

 • п'єзоелектричними (ультразвуковими) аромадифузорами-зволожувачами (1-2 краплі на 15 кв. м);
 • як ароматизатор для миття підлог (1-2 краплі на 10 л води);
 • як аромарідина для ароматизації білизни при пранні (1-3 краплі на одне завантаження пральної машини при полосканні білизни);
 • як ароматизатор повітря для пилососа (кілька крапель нанести на фільтр виходу повітря).

Протипоказання до застосування ароматизаторів для зволожувачів повітря:

 • не приймати внутрішньо;
 • не застосовувати при вагітності;
 • індивідуальна непереносимість.

Концентрований ароматизатор Карамель-Нуга-Ваниль для зволожувача повітря Ultra Scent - чудовий подарунок для себе та друзів!

Форма упаковки:
Скляний або ПЕТ флакон вказаної ємності для професійного застосування або домашнього використання. Дизайн та матеріал флакона змінюються, залежно від його обсягу та можуть не співпадати із заявленими в описі. Не комплектується подарунковою упаковкою (коробкою).

Теги: Ароматизатор для увлажнителя воздуха запах карамель Caramel / Nougat / Vanille в магазин, аромабрендинг, аэрозоль oasis, ароматизатор воздуха для гостиницы, повышение продаж, запах черники в магазин, запах выпечки в магазин. Ароматизатор для увлажнителя воздуха, увлажнитель воздуха с ароматерапией, ароматизатор для увлажнителя воздуха своими руками, эфирные масла в увлажнитель воздуха от простуды, масло для увлажнителя воздуха купить Киев, аромамасла для увлажнителя купить Киев, водорастворимые эфирные масла для увлажнителя, как в ультразвуковой увлажнитель добавлять аромамасла, водорастворимые аромамасла для увлажнителя воздуха Ultra Scent