320945455

Водорозчинний ароматизатор для зволожувача повітря Кориця Cannelle - oasis UltraScent - концентрат

Водорозчинний ароматизатор для зволожувача повітря Кориця Cannelle - oasis UltraScent - концентрат


 • Колекція: Ultra Scent
 • Код товару: 01380-увл
 • Наявність: 5

 • 29 ₴

Концентрований ароматизатор Кориця для зволожувача повітря з функцією ароматизації UltraScent/oasis GourmetLine.

Ароматы для ароматизації повітря офісу, магазину та особистого простору. Відмінне рішення, що розширить можливості Вашого зволожувача повітря, чудово впишеться у ваш інтер'єр та створить приємну ароматну атмосферу.


Для більшості людей запах кориці асоціюється зі свіжою випічкою, теплим вином з додаванням прянощів у холодний похмурий день.
Пахощі кориці здатні зняти стрес, підвищити енергетику людини, зарядити оптимізмом, позбавити відчуття скутості. З давніх-давен вона використовується для створення атмосфери теплоти та затишку в житлі.


Концентрований ароматизатор Кориця для зволожувача повітря Ultra Scent

послужить додатковим джерелом приємного аромату для зволожувача повітря та приємною деталлю для ароматизації інтер'єру вашого дому та офісу.

Ароматизатор для освіжувача повітря
Ароматизацію повітря можна використовувати в житлових та робочих приміщеннях поряд з аромадифузором з паличками-випарниками, пристроєм "аромамашина нано-ароматизації повітря" , ароматизації шафи, аромату у ванній та туалетній кімнатах. Ароматизатор повітря Ultra Scent також стане в нагоді для виконання таких завдань, як ароматизація повітря в офісі, ароматизація шоу-руму, ароматизація бутіка, ароматизація повітря в SPA-салоні.

Ароматизатор для зволожувача повітря іноді успішно застосовується для ароматизації повітря в приміщеннях

 • п'єзоелектричними (ультразвуковими) аромадифузорами-зволожувачами (1-2 краплі на 15 кв. м);
 • як ароматизатор для миття підлог (1-2 краплі на 10 л води);
 • як аромарідина для ароматизації білизни при пранні (1-3 краплі на одне завантаження пральної машини при полосканні білизни);
 • як ароматизатор повітря для пилососа (кілька крапель нанести на фільтр виходу повітря).

Протипоказання до застосування ароматизаторів для зволожувачів повітря:

 • не приймати внутрішньо;
 • не застосовувати при вагітності;
 • індивідуальна непереносимість.

Концентрований ароматизатор Кориця для зволожувача повітря Ultra Scent - чудовий подарунок для себе та друзів!

Форма упаковки:
Скляний або ПЕТ флакон вказаної ємності для професійного застосування або домашнього використання. Дизайн та матеріал флакона змінюються, залежно від його обсягу та можуть не співпадати із заявленими в описі. Не комплектується подарунковою упаковкою (коробкою).

Теги: Ароматизатор для зволожувача повітря запах кориці та бісквіту в магазин, аромабрендинг, аерозоль oasis, ароматизатор повітря кориця для готелю, підвищення продажів, запах кориці в магазин, запах випічки з корицею в магазин.Ароматизатор для зволожувача повітря, зволожувач повітря з ароматерапією повітря своїми руками, ефірні олії у зволожувач повітря від застуди, олія для зволожувача повітря купити Київ, аромаолії для зволожувача купити Київ, водорозчинні ефірні олії кориці для зволожувача, як в ультразвуковий зволожувач додавати аромаолії кориці, водорозчинні аромаолії кориці для зволожувача повітря Ultra