320945455

Аерозоль Saffron Flowers – Квіти шафрану - Spring Air Earth 250 мл

Аерозоль Saffron Flowers – Квіти шафрану - Spring Air Earth 250 мл


  • Колекція: Аромати SPA
  • Код товару: 01542
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: 5

  • 239 ₴
  • Ціна в бонусних балах: 229

Ароматизатор підвищеної інтенсивності для професійного застосування Saffron Flowers - оригінальний аерозоль Spring Air.

Унікальний аромат, що пропонує ніжність і безпеку, які принесуть полегшення в обіймах, поцілунках, дотиках один до одного і навіть рукостисканні. Дуже спокусливий запах...

Квіти шафрану - відомі своїм сприятливим впливом, квіти шафрану швидко усувають негативні емоції та симптоми депресії, забезпечуючи особливе відчуття безпеки при контакті з іншими особами.

Вершковий молочний, унікальний аромат
на основі ефірних олій,
що поєднує східні ноти мускусу і ніжні ноти бобів тонка.

Форма упаковки: аерозольний аромабаллон ємністю 250 мл.

Ароматизатор повітря підвищеної інтенсивності в аерозольній упаковці для професійної ароматизації повітря або ручного розпилення.

Підходить для професійних арома диспенсерів, наприклад, oasis MINI або для ручного застосування як освіжувач повітря.


Унікальний за якістю і ефективності продукт!

Spring Air - технологічно досконалий спосіб ароматизувати Ваше приміщення. Ароматичні картриджі Spring Air виробляються на заводі в Греції, оснащеному сучасним обладнанням. Цілий штат парфумерів трудиться в лабораторії компанії над створенням унікальних ароматів.

Spring Air - абсолютний лідер Аромамаркетингу в Європі. Spring Air пропонує повний спектр обладнання та змінних картриджів, розробляє брендові аромати, щоб арома-комунікація з клієнтами була повною і такою, що запам'ятовується.

Default
Default Додаткові характеристики:Сфера застосування:spa : office : home : hotel : shop
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть середня

Теги: Saffron Flowers – Цветы шафрана, запах Saffron Flowers – Цветы шафрана, аэрозоль Saffron Flowers – запах Цветы шафрана, аромат для магазина, баллончики для электронного освежителя воздуха, ароматизация мероприятий, ароматизация помещений, повышение продаж, аромадизайн, аромабрендинг, ароматизаторы воздуха, приятный запах, аромат Saffron Flowers – Цветы шафрана