320945455

Аромаконцентрат Passion (ідея Le Male, Jean Paul Gaultier) - Пристрасть - для аромамашин нано-ароматизації повітря

Аромаконцентрат Passion (ідея Le Male, Jean Paul Gaultier) - Пристрасть - для аромамашин нано-ароматизації повітря  • 25 ₴

Аромаконцентрат Passion - Пристрасть (SA) для арома машин типу "нано-ароматизація повітря"

Референт продукт*: Le Male від Jean Paul Gaultier.

Ароматний купаж, який зводить з розуму і проникає в найпотаємніші куточки душі. Сильний і свіжий, проте, чуттєвий та глибокий аромат.

Верхні ноти композиції таяться в прохолоді м'ятних листів, гіркуватому насінні кардамону і бергамоту, зароджуються терпкістю артемізії та важкими лавандовими пасмами. Він інтригує та захоплює…

Це бажана насолода, що розкривається в серці композиції, розсипається гоструватими зернами кмину та коричневими паличками. Аромат струмує апельсиновим нектаром, полонить і заворожує.

В основі композиції бархатисті нитки сандала, підкреслені вишуканою насолодою ванілі та хвойними подихами, дурманять і забирають у світ незвіданого.

Гармонійний букет - справжнє втілення мужності та сили.
Він не боїться показувати вам свої почуття, і він робитиме це знову і знову.

Аромакомпозиція oasis EditionLine для ароматизації повітря комерційних приміщень.

Форма упаковки:
ПЕТ – флакон зазначеної ємності для професійного застосування. Підходить для використання в аромамашинах "нано-ароматизації" повітря.

* "Ідея аромату" та "референт-продукт" означають, що цей класичний аромат навіяв парфумерам ідею при розробці аромакомпозиції oasis EditionLine. Це аж ніяк не означає, що цей аромат або його копія міститься в аромабаллоні.

Теги: Le Male, Jean Paul Gaultier, сильный, свежий, чувственный, глубокий аромат, Passion, пристрасть, аэрозоли, баллончики для электронного освежителя воздуха, аромакомпозиция для помещений, аромадизайн, аромабрендинг, ароматизация помещений, ароматизация воздуха, повышение продаж, ароматизаторы воздуха, приятный запах, аромат