320945455

Аромаконцентрат Muscat - Мускат (SA) для арома машин нано-ароматизація

Аромаконцентрат Muscat - Мускат (SA) для арома машин нано-ароматизація  • 25 ₴

АромаконцентратMuscat - Мускат (SA) для арома машин типу "нано-ароматизація повітря"

Аромакомпозиція oasis GourmetLine для ароматизації повітря комерційних приміщень.

>  Асоціації:

Білий мускат вважають королем мускатів за шляхетність його смаку та аромату, головною нотою якого є вишуканий запах золотистої виноградної лози, що сяє сонячними іскрами. За стародавньою легендою бог виноробства Діоніс спустився з Олімпу і весело ходив землею у вінку з винограду, підкоряючи всій своїй владі і навчаючи людей розводити виноград і робити з його важких стиглих грон вино. То яке ж вино пили боги Олімпу? Божественний нектар, поза всяким сумнівом, був солодким мускатом, міцним і дурманливо ароматним.

> Колір аромату:

Світло-бурштиновий, бурштиново-золотистий.

> Вплив на настрій та поведінку:

Знімає стрес, занепокоєння, страх, пригніченість, дарує відчуття щастя, спокою і надає розслаблюючу дію. Має на увазі душевну бесіду та взаєморозуміння.

> Характеристика аромату:

Запах повний, гармонійний, м'який, теплий, з насиченим ароматом мускатних виноградних ягід, медовими тонами квітів з альпійських лук, чайної троянди та кислинкою апельсинової скоринки.

Форма упаковки:
ПЕТ - флакон зазначеної ємності для професійного застосування. Підходить для використання в аромамашинах "нано-ароматизації" повітря.

Default
Default Додаткові характеристики:Сфера застосування:shop : hotel : home : restaurant
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть высокая

Теги: Ароматизатор воздуха запах вино Muscat - Мускат в магазин, аромабрендинг, аэрозоль oasis, аромат для коммерческих помещений, повышение продаж магазина