320945455

Biscuit au rhum - Ромовий бісквіт - ароматизатор для зволожувача повiтря, мл

Biscuit au rhum - Ромовий бісквіт - ароматизатор для зволожувача повiтря, мл


 • Brand: Ultra Scent
 • Product Code: 01113-увл
 • Availability: 6

 • 39 ₴

Концентрований ароматизатор для зволожувача повітря з функцією ароматизації UltraScent / oasis GourmetLine.

Аромарідина для ароматизації повітря офісу, магазину та особистого простору. Відмінне рішення, що розширить можливості Вашого зволожувача повітря, чудово впишеться у ваш інтер'єр та створить приємну ароматну атмосферу.


Нагадування про класичний вітчизняний Бісквітний торт з просоченням. Має яскравий характерний аромат.
«Ми зустріли траву, яка віддає мед без бджіл, і з цього меду робиться якийсь хмільний напій». Трохи різкий спочатку алкогольний аромат розкривається в солодку та пряну кондитерську історію, з домішкою кориці, меду, очікувано солодким ромовим відтінком і вираженими відтінками сухофруктів.


Концентрований ароматизатор для зволожувача повітря Ultra Scent

послужить додатковим джерелом приємного аромату для зволожувача повітря та приємною деталлю для ароматизації інтер'єру вашого будинку та офісу.

Ароматизацію повітря можна використовувати в житлових та робочих приміщеннях поряд з аромадифузором з паличками-випарниками, пристроєм "аромамашина нано-ароматизації повітря", ароматизації шафи, аромату у ванній та туалетні кімнати. Ароматизатор повітря Ultra Scent також стане в нагоді для виконання таких завдань, як ароматизація повітря в офісі, ароматизація шоу-руму, ароматизація бутіка, ароматизація повітря в spa-салоні.

Ароматизатор для зволожувача повітря іноді успішно застосовується для ароматизації повітря в приміщеннях

   • п'єзоелектричними (ультразвуковими) аромадифузорами-зволожувачами (1-2 краплі на 15 кв. м);
   • як ароматизатор для миття підлог (1-2 краплі на 10 л води);
   • як ароматичність для ароматизації білизни при пранні (1-3 краплі на одне завантаження пральної машини при полосканні білизни);
   • як ароматизатор повітря для пилососа (кілька крапель нанести на фільтр виходу повітря).

Протипоказання до застосування ароматизаторів для зволожувачів повітря:

 • не приймати внутрішньо;
 • не застосовувати при вагітності;
 • індивідуальна непереносимість.

Концентрований ароматизатор для зволожувача повітря Ultra Scent - чудовий подарунок для себе та друзів!

Форма упаковки:
Скляний або ПЕТ флакон вказаної ємності для професійного застосування або домашнього використання. Дизайн та матеріал флакона змінюються, залежно від його обсягу, та можуть не співпадати із заявленими в описі. Не комплектується подарунковою упаковкою (коробкою).

Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть высока

Tags: Ароматизатор для увлажнителя воздуха запах мёда и бисквита в магазин, аромабрендинг, аэрозоль oasis, ароматизатор воздуха мёд для гостиницы, повышение продаж мгазина, запах мёда в магазин, запах выпечки в магазин.Ароматизатор мёд для увлажнителя воздуха, увлажнитель воздуха с ароматерапией, ароматизатор мёд для увлажнителя воздуха своими руками, эфирные масла в увлажнитель воздуха от простуды, масло мёда для увлажнителя воздуха купить Киев, аромамасла для увлажнителя купить Киев, водорастворимые эфирные масла запах мёда для увлажнителя, как в ультразвуковой увлажнитель добавлять аромамасла мёда, водорастворимые аромамасла с запахом мёда для увлажнителя воздуха Ultra Scent