320945455

Арома саше гардеробне Sérénité - Ultra Scent - Безтурботність

Арома саше гардеробне Sérénité - Ultra Scent - Безтурботність


  • Колекція: Ultra Scent
  • Код товару: 01516
  • Наявність: 4

  • 245 ₴

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Sérénité - Безтурботність

Перші ноти букету - свіжість грейпфрута і терпкість чорної смородини,
другим акордом звучать пахощі білих квітів - жасмину, лілії й абрикоса.
Чуттєвість приходить пізніше, разом з ароматами ванілі, мускусу, бобів тонка і сандалу, що створюють ледь вловимий хвилюючий шлейф.

Стиль: енергійний.

Тип аромату: квітково-фруктовий, пряно-цитрусовий.
Вага: 15 г


У французькому Провансі невеликі бавовняні мішечки, наповнені сушеними квітами, є традиційним способом наповнити ароматом ящики, шафи або вбиральні. Натуральне ароматне саше застосовують, щоб надати тонкий і ніжний аромат свого будинку.

Фахівці Ultra Scent пішли ще далі і з'єднали традиційний спосіб ароматизації гардероба з сучасними рішеннями, проте зберігли при цьому ідею натуральних компонентів.
Гардеробні саше Ultra Scent створені спеціально для того, щоб надати вашому одягу вишуканий і шляхетний запах. Поєднання натуральних ароматичних олій утворює стійку, але тонку композицію.
У мішечку містяться полімерні гранули, просочені аромакомпозицією. Саше може прослужити до 4-х місяців, ароматизуючи постільну білизна або ваш одяг. Покладіть або повісьте саше поруч з одягом і відчуйте приємний аромат.

Ви також можете зручно підвісити саше на рейку в шафі за стрічку, що входить в комплект або возити з собою в дорожній сумці. Так улюблені аромати Ultra Scent завжди будуть з вами.


Гардеробне аромасаше UltraScent - зручний формат для комода з білизною або ідеальної ароматної гардеробної шафи. Аромасаше UltraScent наповнить простір шлейфовими, трохи вловимими, але безмірно магічними ароматами з фірмової палітри вже добре знайомих вам ароматів UltraScent.
Тепер ви можете зручно купити гардеробні аромасаше та саше для шафи UltraScent.


* "Ідея аромату" і "референт-продукт" означають, що даний класичний аромат навіяв парфумерам ідею при розробці аромакомпозіціі oasis EditionLine. Це аж ніяк не означає, що вказаний аромат або його копія міститься в виробі.

 

Теги: Гардеробное аромасаше Sérénité Ultra Scent, Арома саше гардеробне Sérénité Ultra Scent, саше з ароматом Délices – Радiсть, ароматизатор сандаловое дерево, саше с запахом сандала, арома мешочки Délices – Радiсть для шкафа