320945455

Honey - медова карамель - ароматизатор для зволожувача повiтря

Honey - медова карамель - ароматизатор для зволожувача повiтря  • 29 ₴

Запах меду - пряний, насичений і в міру солодкий ароматизатор для зволожувача повітря.

Концентрований ароматизатор Ultra Scent/oasis GourmetLine для зволожувача повітря з функцією ароматизації. Концентрат для ароматизації повітря офісу, магазину та особистого простору. Відмінне рішення, що розширить можливості Вашого зволожувача повітря, чудово впишеться у ваш інтер'єр і створить приємну ароматну атмосферу.


Запах меду - пряний, насичений і в міру солодкий.
Асоціації: карамельно - медовий льодяник із деревними нотами.

Цікаве рішення для магазинів віскі та дорогого алкоголю. Прекрасне рішення для ароматизації Новорічних свят, у поєднанні із запахами кориці , карамелі з нугою та ваніллю.


Концентрований ароматизатор для зволожувача повітря Ultra Scent

послужить додатковим джерелом приємного аромату для зволожувача повітря та приємною деталлю для ароматизації інтер'єру вашого будинку та офісу.

Ароматизацію повітря можна використовувати в житлових та робочих приміщеннях поряд з аромадифузором з паличками-випарниками, пристроєм "аромамашина  ;нано-ароматизації повітря", ароматизації шафи, аромат а у ванній та туалетній кімнатах. Ароматизатор повітря Ultra Scent також стане в нагоді для виконання таких завдань, як ароматизація повітря в офісі, ароматизація шоу-руму, ароматизація бутіка, ароматизація повітря в spa-салоні.

Ароматизатор для зволожувача повітря іноді успішно застосовується для ароматизації повітря в приміщеннях п'єзоелектричними (ультразвуковими) аромадифузорами-зволожувачами (1-2 краплі на 15 кв. м), як ароматизатор для миття підлог (1-2 краплі на 10 л води), як ароматична білизна при пранні (1-3 краплі на одне завантаження пральної машини при полосканні білизни), як ароматизатор повітря для пилососа (кілька крапель нанести на фільтр виходу повітря).

Протипоказання:

  • не приймати всередину;
  • не застосовувати при вагітності;
  • індивідуальна непереносимість.

Концентрований ароматизатор для зволожувача повітря Ultra Scent - чудовий подарунок для себе та друзів!

Форма упаковки:
Скляний або ПЕТ флакон вказаної ємності для професійного застосування або домашнього використання. Дизайн та матеріал флакона змінюються, залежно від його обсягу та можуть не співпадати із заявленими в описі. Не комплектується подарунковою упаковкою (коробкою).

 

Default
Default Додаткові характеристики:Сфера застосування:horeca : home : shop
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть высокая

Tags: Ароматизатор с запахом мёда для увлажнителя воздуха. Запах Honey - мед аэрозоль, Gourmet Line, аромадизайн, аромабрендинг, ароматизация воздуха, ароматизация помещений, ароматизация мероприятий, повышение продаж, ароматизаторы воздуха