320945455

Аромадифузор HIP & DESIGN ID - Хіп дизайн - Parfum d'Ambiance

Аромадифузор HIP & DESIGN ID - Хіп дизайн - Parfum d'Ambiance


  • Колекція: AromaConcept
  • Код товару: 00182-1
  • Наявність: 5

  • 395 ₴

Аромадифузор «HIP & DESIGN» (Хіп дизайн)

> Асоціації:

Ми опиняємось в іншому вимірі, де панує молода енергія сучасних впевнених у собі людей, атмосфера нічного драйву та стилю у всьому. Блиск металу, панування модерну. За величезними вікнами живий організм великого міста, що привабливо і підступно тягне до себе. Навколо витає аромат життя без кордонів і бар'єрів, назустріч яскравим задоволенням, екзотичним подорожам та новим ідеям.
Це світ успішних людей.

> Колір аромату: Сріблясто-синій.
> Вплив на настрій та поведінку: Освіжає, оптимізує сприйняття, створює відчуття комфорту, наповнює енергією та молодістю.
> Характеристика аромату: Сучасний аромат з нотами, що надихають, і свіжістю озону, доповнений запахами водних фруктів і зелені листя.
Виробник аромакомпозиції: Франція.

Варіанти аромадифузорів Hip Design AromaConcept*


* Товар призначений для професійної ароматизації приміщень і тому не має роздрібної упаковки (коробки). Колір рідини та дизайн флаконів можуть відрізнятися від зображених, ви можете самостійно вибрати бажану комплектацію.

Default
Default Додаткові характеристики:Сфера застосування:shop : office : hotel : home
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть средняя

Теги: Аромадиффузоры Aromaconcept, Аромакомпозиция HIP DESIGN, аромадиффузор Франция, аромадиффузор Франция купить в интернете, аромадиффузор в наличии, аромадиффузор для дома быстрая доставка oasis, Украина, аромадиффузор Франция для дома купить, быстрая доставка аромадиффузора