320945455

Ароматизатор із запахом енергетика для зволожувача повітря

Ароматизатор із запахом енергетика для зволожувача повітря


 • Колекція: Ultra Scent
 • Код товару: 01113-увл
 • Наявність: 6

 • 39 ₴

Концентрований ароматизатор Запах енергетичного напію для зволожувача повітря з функцією ароматизації UltraScent/oasis GourmetLine.

Ароматы для ароматизації повітря офісу, магазину та особистого простору. Відмінне рішення, що розширить можливості Вашого зволожувача повітря, чудово впишеться у ваш інтер'єр та створить приємну ароматну атмосферу.


Має яскравий характерний аромат енергетичного напою. Надихає активні дії.
Цікаве рішення для магазинів спортивного харчування. Прекрасне рішення для ароматизації дому та офісу.


Концентрований ароматизатор Енергетик для зволожувача повітря Ultra Scent

послужить додатковим джерелом приємного аромату для зволожувача повітря та приємною деталлю для ароматизації інтер'єру вашого дому та офісу.

Ароматизатор для освіжувача повітря
Ароматизацію повітря можна використовувати в житлових та робочих приміщеннях поряд з аромадифузором з паличками-випарниками, пристроєм "аромамашина нано-ароматизації повітря" , ароматизації шафи, аромату у ванній та туалетній кімнатах. Ароматизатор повітря Ultra Scent також стане в нагоді для виконання таких завдань, як ароматизація повітря в офісі, ароматизація шоу-руму, ароматизація бутіка, ароматизація повітря в SPA-салоні.

Ароматизатор для зволожувача повітря іноді успішно застосовується для ароматизації повітря в приміщеннях

 • п'єзоелектричними (ультразвуковими) аромадифузорами-зволожувачами (1-2 краплі на 15 кв. м);
 • як ароматизатор для миття підлог (1-2 краплі на 10 л води);
 • як аромарідина для ароматизації білизни при пранні (1-3 краплі на одне завантаження пральної машини при полосканні білизни);
 • як ароматизатор повітря для пилососа (кілька крапель нанести на фільтр виходу повітря).

Протипоказання до застосування ароматизаторів для зволожувачів повітря:

 • не приймати внутрішньо;
 • не застосовувати при вагітності;
 • індивідуальна непереносимість.

Концентрований ароматизатор Енергетичний напій для зволожувача повітря Ultra Scent - чудовий подарунок для себе та друзів!

Форма упаковки:
Скляний або ПЕТ флакон вказаної ємності для професійного застосування або домашнього використання. Дизайн та матеріал флакона змінюються, залежно від його обсягу та можуть не співпадати із заявленими в описі. Не комплектується подарунковою упаковкою (коробкою).

Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть Висока

Теги: Ароматизатор для зволожувача повітря запах меду та бісквіту в магазин, аромабрендинг, аерозоль oasis, ароматизатор повітря мед для готелю, підвищення продажів мгазину, запах меду в магазин, запах випічки в магазин. Ароматизатор мед для зволожувача повітря, зволожувач повітря з ароматерапією, ароматизатор мед зволожувача повітря своїми руками, ефірні олії у зволожувач повітря від застуди, олія меду для зволожувача повітря купити Київ, аромамасла для зволожувача купити Київ, водорозчинні ефірні олії запах меду для зволожувача, як в ультразвуковий зволожувач додавати аромамасло меду, водорозчинні аромаолії Ultra Scent