320945455

Гардеробне аромасаш

Гардеробне аромасаш

Арома саше гардеробне Acai Berry - Ягоди Асаi.

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Acai Berry - Ягоди Асаi.Чарівні, таємничі і інтригуючі ноти соковитих ягід з парфумерним відтінком.Простий і вишуканий одночасно, п'янкий солодкуватий аром..

245 ₴

Арома саше гардеробне Délices – Радiсть

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Délices – РадiстьРеферент-продукт*:жіночий аромат Love Addict з колекції Victoria's Secret.Ноти: дика орхідея і червоний апельсин, червона слива і фрезія, ..

245 ₴

Арома саше гардеробне Genteel - Благородний

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Genteel - БлагороднийВнутрішню силу аромату розкриває привабливе поєднання прянощів і квітів: троянди, герані, перцю, ветівера і пачулі.Блискучий коктейль ..

245 ₴

Арома саше гардеробне Grappe de Raisin - Виноградне гроно

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Grappe de Raisin - Виноградне гроно.Яскравий коктейль ароматів свіжовичавленого соку червоного і білого винограду, яким наповнені сільські виноробні Греції..

245 ₴

Арома саше гардеробне Mystery - Таїнство

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Mystery - Таїнство.Референт-продукт*: жіночий аромат Un Jardin sur le Nil з колекції «Аромати садів» французького Дому моди Hermes.Яскравий, весняний арома..

245 ₴

Арома саше гардеробне Romance - Романтика

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Romance - РомантикаРеферент-продукт*:жіночий аромат Amor Amor з колекції Cacharel.Перші ноти букету - свіжість грейпфрута і терпкість чорної смородини,друг..

245 ₴

Арома саше гардеробне Sandal Wood - Сандалове дерево

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Sandal Wood - Сандалове дерево.Теплі тони сандалу, що отримані з дорогоцінної деревини, широко відомі своїми пудровими нюансами та допомагають відпочити і ..

245 ₴

Арома саше гардеробне Sérénité - Ultra Scent - Безтурботність

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Sérénité - БезтурботністьПерші ноти букету - свіжість грейпфрута і терпкість чорної смородини,другим акордом звучать пахощі білих квітів - жасмину, лілії й..

245 ₴

Арома саше гардеробне Sparkling Water - Блискуча вода

Арома саше гардеробне Ultra Scent з ароматом Sparkling Water - Блискуча вода.Вологі клумби рясніють конваліями і гіацинтами, рожеві пахощі розносяться по тінистих алеях теплим вітром ...Легкий водянис..

245 ₴

Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)