320945455

Ароматизатор для зволожувача повiтря Конопля Hemp - UltraScent

Ароматизатор для зволожувача повiтря Конопля Hemp - UltraScent


  • Колекція: Ultra Scent
  • Код товару: 01357-увл
  • Наявність: 5

  • 35 ₴

Ароматизатор для зволожувача повітря Hemp - Коноплі UltraScent

Концентрований ароматизатор Коноплі Ultra Scent для зволожувача повітря із функцією ароматизації. Аромакомпозиція для ароматизації повітря офісу, магазину та особистого простору. Відмінне рішення, що розширить можливості Вашого зволожувача повітря, чудово впишеться у ваш інтер'єр і створить приємну ароматну атмосферу.


Ольфакторні характеристики: гострий, яскравий, гірко-зелений запах рослини з хвойними, деревними відтінками.
Ольфакторна група: зелені.
Положення у ольфакторній піраміді: верхня, середня нота.


Концентрований ароматизатор Конопля для зволожувача повітря Ultra Scent послужить додатковим джерелом приємного аромату для зволожувача повітря та приємною деталлю для ароматизації інтер'єру вашого дому та офісу.

Ароматизацію повітря можна використовувати в житлових та робочих приміщеннях поряд з аромадифузором з паличками-випарниками, пристроєм "аромамашина нано-ароматизації повітря", ароматизації шафи, аромату у ванній та туалетній кімнатах. Ароматизатор повітря Конопля Ultra Scent також стане в нагоді для виконання таких завдань, як ароматизація повітря в офісі, ароматизація шоу-руму, ароматизація бутіка, ароматизація повітря в spa-салоні.

Ароматизатор Коноплі для зволожувача повітря

успішно застосовується для ароматизації повітря в приміщеннях п'єзоелектричними (ультразвуковими) аромадифузорами-зволожувачами, як ароматизатор повітря для пилососа (кілька крапель нанести на фільтр виходу повітря).

Протипоказання до застосування ароматизатора для зволожувача повітря:

  • не приймати всередину;
  • не застосовувати при вагітності;
  • індивідуальна непереносимість.
Концентрований ароматизатор для зволожувача повітря Ultra Scent - чудовий подарунок для себе та друзів!

Форма упаковки:
Скляний або ПЕТ флакон вказаної ємності для професійного застосування чи домашнього використання. Дизайн та матеріал флакона змінюються, залежно від його обсягу та можуть не співпадати із заявленими в описі.
Не комплектується подарунковою упаковкою (коробкою).

Теги: Ароматизатор для увлажнителя воздуха запах Hemp - Конопля в магазин, аромабрендинг, аэрозоль oasis, ароматизатор воздуха Hemp - Конопля для гостиницы, повышение продаж, запах Hemp - Конопля в магазин, аромат конопли в магазин. Ароматизатор для увлажнителя воздуха Hemp - Конопля, увлажнитель воздуха с ароматерапией, ароматизатор Hemp - Конопля для увлажнителя воздуха своими руками, эфирные масла в увлажнитель воздуха Hemp - Конопля, масло Hemp - Конопля для увлажнителя воздуха купить Киев, аромамасла для увлажнителя Hemp - Конопля купить Киев, водорастворимые эфирные масла для увлажнителя Hemp - Конопля, как в ультразвуковой увлажнитель добавлять аромамасла, водорастворимые аромамасла Hemp - Конопля для увлажнителя воздуха Ultra Scent