320945455

Аромамашина oasis A4-В (нано-ароматизація повітря)

Аромамашина oasis A4-В (нано-ароматизація повітря)


  • Колекція: оasis®
  • Код товару: 01090
  • Наявність: 5

  • 15615 ₴

Професійна аромамашина oasis A4-В у міцному металевому корпусі з кнопковою системою програмування призначена для ароматизації готелів, торгових та розважальних центрів, SPA-центрів, фірмових магазинів одягу, банків та ін.

Нано-ароматизація повітря
Аромамашина oasis А4-B поширює аромат у просторі за допомогою унікальної системи дрібнодисперсного розпилення (нано-ароматизація повітря).

Універсальне компактне рішення
для розпилення аромату на великій площі. Ефективна для ароматизації повітря виставкових просторів, зон входу готелів, офісних будівель, коридорів готелів. Унікальні технічні та ароматичні властивості цієї аромамашини допоможуть створити затишок та підкреслити елегантний дизайн Вашого простору.

Висувний вентилятор створює додатковий спрямований потік ароматизованого повітря,
що дозволяє, при необхідності, встановити аромамашину oasis A4-B у зручному місці або вбудувати в елементи дизайну (меблів).

Антивандальний захист аромамашини
забезпечується замком із ключем, що замикає дверцята металевого корпусу приладу.

Підключення до системи припливної вентиляції
забезпечує рівномірний розподіл аромату по всьому просторі. Спеціальна монтажна трубка та ущільнювач – вже в комплекті постачання Вашого приладу oasis!

Офіційний імпорт
та гарантійне обслуговування в Україні!


Аромамашина oasis A4-В поширює аромат у просторі за допомогою унікальної системи дрібнодисперсного розпилення –"нано-ароматизація повітря".

Зручне керування:
Точний цифровий дисплей забезпечує індикацію встановлених програм роботи.

Встановлення трьох (!) періодів увімкнення/вимкнення протягом одного дня.
Роздільне програмування для кожного дня тижня з можливістю відключення роботи приладу в окремі дні, наприклад, неділю, програмним способом.

Швидка зміна інтенсивності подачі аромату
натисканням лише однієї кнопки.


АКЦІЯ!

За попередньої оплати аромамашини отримайте 500 мл аромакомпозиції Mandarine SA (солодкий мандарин) у подарунок*! Цінність подарунка – 1080,00 грн.
* Під подарунком мається на увазі знижка на аромамашину в розмірі 1080,00 грн.при замовленні комплекту аромамашини з зазначеною аромакомпозицією та його попередньої оплати. Не діє при замовленні послуги "Розстрочка платежу" або "Оплата частинами".


Розміри, мм: Ш 169 х 378 х Г 169.
Маса без аромакомпозиції, кг: 5,8.
Напруга живлення, В: 220 змінний струм.
Потужність, Вт: 8,4.
Місткість резервуара, мл: 500.
Колір: білий. чорний.
Об'єм ароматизованого приміщення, м3: від 1000 до 1500.

 


Купить в рассрочку Профессиональную аромамашину в Киеве, Харькове, Украине

 


ВИБРАТИ АРОМАТИ ДЛЯ АРОМАМАШИНИ: профессійні або "домашні"

Теги: розпилювач ароматів, аромамашина, ароматизація заходів, ароматизація приміщень, підвищення продаж, аромадизайн, аромабрендинг, ароматизатори повітря, приємний запах, аромати для магазинів, ароматизатори для магазину, нано-ароматизація повітря магазину