320945455

Компактна аромамашина oasis A2 нано-ароматизація повітря

Компактна аромамашина oasis A2 нано-ароматизація повітря


  • Колекція: оasis®
  • Код товару: А2
  • Наявність: 7

  • 2996 ₴

Компактна аромамашина (Аромадіфузор) oasis A2 з живленням від мережі добре підходить для ароматизації невеликих приміщень - готельних номерів і коридорів, приймальних офісів, кабінетів керівників та невеликих переговорних.
Класичний чорно-білий колір. Невеликий корпус аромамашини oasis A2 призначений для встановлення на горизонтальній поверхні або настінного кріплення, що значно спрощує користування аромамашиною.

Аромамашина oasis A2 виконана в міцному пластиковому корпусі та призначена для невеликих просторів: нано-ароматизації номерів готелів, ароматизації повітря бутіків у торгових та розважальних центрах, подачі аромату SPA-центру, кабінетів керівників та ін. Унікальні аромати для цієї аромамашини допоможуть створити аромадизайн - особливу атмосферу простору та підкреслити елегант ний дизайн невеликого ділового або особистого приміщення.

Аромамашина oasis A2 поширює аромат у просторі за допомогою унікальної системи дрібнодисперсного розпилення ("нано-ароматизація повітря"). Живлення здійснюється від мережі 220 В.

Офіційний імпорт із гарантією.
Гарантійне обслуговування - в Україні!


АКЦІЯ!

За попередньої оплати аромамашини отримайте 100 мл аромакомпозиції Мандарин SA у подарунок*! Цінність подарунка - 476,00 грн.


А2 – аромамашина нового покоління "нано-ароматизації повітря". Прилад компактний, має приємний зовнішній вигляд, зручний у встановленні.


Ємність флакону, мл: 100
Приблизна витрата аромакомпозиції, мл/год: 0,4
Живлення: 220/12 В
Маса, кг : 0,6
Розміри, мм: 173 х 140 х 65
Варіанти установки: на горизонтальній або вертикальній поверхні.

Колір корпусу аромамашини: білий.
Колір передньої панелі: чорний.


 

 

 

  p>

 

 

 

 

 

 

 


ВИБРАТИ АРОМАТИ ДЛЯ ЦЕЙ АРОМАМАШИНИ: професійні АБО  "домашні"

* Під подарунком мається на увазі знижка на аромамашину в розмірі 476 грн. при замовленні комплекту аромамашини з зазначеною аромакомпозицією та його попередньою оплатою.

Теги: распылитель ароматов, аромамашина нано-ароматизация воздуха, ароматизация мероприятий, ароматизация помещений, повышение продаж, аромадизайн, аромабрендинг, ароматизаторы воздуха, приятный запах, аромат для магазина в аренду