Air Guard® нейтралізатор запаху сигарет аерозоль (Spring Air) 250 мл

Air Guard® нейтралізатор запаху сигарет аерозоль (Spring Air) 250 мл


 • Brand: Spring Air
 • Product Code: 01199
 • Availability: 11

 • 278 ₴
 • Price in reward points: 250

Available Options


Представляємо Spring Air® Air Guard® - прорив у новій лінійці "Нейтралізатори запаху" на ринку ароматизації.

Air Guard® від Spring Air® - це революційна група продуктів, яка має силу освіжати місця, куди потрапляє, орієнтуючись на конкретні неприємні запахи. Він усуває пов'язані пахучі молекули, освіжає повітря і залишає приміщення з приємним запахом.

Висока якість робить його ефективним, але не нав'язливим. Підсилена формула робить його придатним для використання у всіх місцях, де є неприємні запахи або обмін повітря недостатній. На відміну від поширених на ринку, Air Guard® не покриває запах; він вирішує основну проблему ароматизації і ароматизує повітря - делікатно і непомітно.

Нейтралізатор небажаних запахів. Антитютюн для приміщення.

Специфічний продукт, який нейтралізує дуже стійкий і неприємний запах сигарет, що виникає внаслідок горіння або хімічних залишків. Продукт виділяє ніжний аромат свіжості, спрямований на виведення молекул хімікатів і токсинів, які покрили приміщення.

Ідеально підходить для курильних кімнат, ігрових кімнат, серверних кімнат, казино, магазинів, катерів, вагонів поїзда ...

 • Аерозольний освіжувач призначений для контролю запахів в приміщенні.
  Балон містить концентровану речовину, що майже не має свого аромату, яка усуває неприємні запахи і забезпечує свіжість повітря.
  Не містить озоноруйнуючих речовин.

Форма упаковки:
аэрозольний аромабалон 250 мл. Підходить для професійних диспенсерів oasis MINI і ручного розпилення як ефективний освіжувач повітря

 •  
Default
Default
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть

Write a review

Please login or register to review