320945455

Air Guard® нейтралізатор запаху кухні аерозоль (Spring Air) 250 мл

Air Guard® нейтралізатор запаху кухні аерозоль (Spring Air) 250 мл


 • Колекція: Spring Air
 • Код товару: 01200
 • Наявність: 4

 • 248 ₴
 • Ціна в бонусних балах: 250

Представляємо Spring Air® Air Guard® - прорив у новій лінійці "Нейтралізатори запаху" на ринку ароматизації.

Air Guard® від Spring Air® - це революційна група продуктів, яка має силу освіжати місця, куди потрапляє, орієнтуючись на конкретні неприємні запахи. Він усуває пов'язані пахучі молекули, освіжає повітря і залишає приміщення з приємним запахом.

Висока якість робить його ефективним, але не нав'язливим. Підсилена формула робить його придатним для використання у всіх місцях, де є неприємні запахи або обмін повітря недостатній. На відміну від поширених на ринку, Air Guard® не покриває запах; він вирішує основну проблему ароматизації і ароматизує повітря - делікатно і непомітно.

Нейтралізатор небажаних запахів кухні.

Airguard® Kitchen - це специфічний продукт, який нейтралізує запахи всіх сполук, які містяться в органічній природі, при приготуванні їжі, пахучих летючих речовин, що виникають внаслідок поширення бактерій ... тощо. Він захоплює всі запахи, які відчуваються в конкретному середовищі , освіжає повітря і залишає приємний аромат.

Ідеально підходить для громадських місць, фуд-кортів, їдалень, ресторанів, кухонь, автобусів ...

 • Аерозольний освіжувач призначений для контролю запахів в приміщенні.
  Балон містить концентровану речовину, що майже не має свого аромату, яка усуває неприємні запахи і забезпечує свіжість повітря.
  Не містить озоноруйнуючих речовин.

Форма упаковки:
аэрозольний аромабалон 250 мл. Підходить для професійних диспенсерів oasis MINI і ручного розпилення як ефективний освіжувач повітря

 •  
Default
Default Додаткові характеристики:Сфера применения: horeca : hotel : home : shop
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть средняя

Теги: Odor Absorber, аэрозоль нейтрализатор запахов, баллончики для электронного освежителя воздуха, устранение запахов. ароматизация воздуха, повышение продаж, ароматизаторы воздуха, неприятный запах,