320945455

Air Guard® нейтралізатор запаху туалету аерозоль (Spring Air) 250 мл

Air Guard® нейтралізатор запаху туалету аерозоль (Spring Air) 250 мл


 • Brand: Spring Air
 • Product Code: 01198
 • Availability: 5

 • 278 ₴
 • Price in reward points: 250

Представляємо Spring Air® Air Guard® - прорив у новій лінійці "Нейтралізатори запаху" на ринку ароматизації.

Air Guard® від Spring Air® - це революційна група продуктів, яка має силу освіжати місця, куди потрапляє, орієнтуючись на конкретні неприємні запахи. Він усуває пов'язані пахучі молекули, освіжає повітря і залишає приміщення з приємним запахом.

Висока якість робить його ефективним, але не нав'язливим. Підсилена формула робить його придатним для використання у всіх місцях, де є неприємні запахи або обмін повітря недостатній. На відміну від поширених на ринку, Air Guard® не покриває запах; він вирішує основну проблему ароматизації і ароматизує повітря - делікатно і непомітно.

Нейтралізатор небажаних запахів туалету.

Airguard® Restroom - це специфічний продукт, придатний для туалетів, ванних кімнат та туалетів. Запахи туалету можуть бути спричинені тимчасовими, хронічними або прихованими джерелами, коли органічні та неорганічні сполуки змішуються, а такі образливі запахи зазвичай турбують. Після видачі він освіжає навколишнє середовище, випускаючи приємний свіжий аромат, орієнтуючись на гострі шкідливі сполуки будь-якого туалету.

Ідеально підходить для будь-яких туалетів та ванних кімнат у готелях, офісах, ресторанах, будинках престарілих, лікарнях, саунах, гімназіях, школах, поїздах тощо.

 • Аерозольний освіжувач призначений для контролю запахів в приміщенні.
  Балон містить концентровану речовину, що майже не має свого аромату, яка усуває неприємні запахи і забезпечує свіжість повітря.
  Не містить озоноруйнуючих речовин.

Форма упаковки:
аэрозольний аромабалон 250 мл. Підходить для професійних диспенсерів oasis MINI і ручного розпилення як ефективний освіжувач повітря

 •  
Default
Default Додаткові характеристики:Сфера застосування: horeca : hotel : home : shop
Додаткові характеристики
Iнтенсивнiсть средняя

Tags: Odor Absorber, аэрозоль нейтрализатор запахов туалета, баллончики для электронного освежителя воздуха, устранение запахов. ароматизация воздуха, повышение продаж, ароматизаторы воздуха, неприятный запах,